Çağrı Merkezi: 0 534 301 51 30

Royal Canin Mini Starter Köpek Maması 5 kg ACIK MAMA

400,00 TL

Royal Canin · Kuru Mama · Yavru · Tavuk · Balık · Eklem Sağlığı · Sindirim Sistemi Sağlığı · 3 kg Mini Starter, yaşam döngüsünün gebelik, doğum, süt verme, sütten kesilme ve 2 aya kadar büyümeden oluşan ilk 5 evresinde annenin ve yavrunun tüm beslenme ihtiyaçlarını

Marka Royal Canın
Ürün Açıklaması
  • Royal Canin Mini Starter Köpek Maması 3kg MINI Starter, küçük ırk annenin ve yavrularının yaşamın ilk 5 evresindeki (gebelik, doğum, laktasyon, sütten kesilme ve 8 haftaya kadar büyüme) gereksinimlerini karşılayan benzersiz bir beslenme çözümüdür. -Küçük ırk yavru köpeklerin yepyeni sindirim sistemi için optimal sindirim desteği. -Küçük ırk yavru köpeklerin ve gebe/emziren annelerin yüksek enerji gereksinimlerini destekler. -Anne sütünden katı besinlere kolay geçiş. -Mama tanesi küçük yavru köpekler ve zor beğenen anneler için rahatlıkla ıslatılıp yumuşatılabilir.

Başlangıç Formülü Sindirim Güvenliği-Doğal Savunma

Royal Canin’in süregelen bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besin öğelerinin güvenle sindirilmesine ve yavrunun doğal savunma mekanizmalarına yardımcı olan özel besinlerle güçlendirilmiş özel bir kombinasyondur.

 

Doğum programı

 Royal Canin’in süregelen bilimsel çalışmalarının meyvesi START COMPLEX, anne sütünde bulunan besin öğelerinin güvenle sindirilmesine ve yavrunun doğal savunma mekanizmalarına yardımcı olan özel besinlerle güçlendirilmiş özel bir kombinasyondur. 

GESTATION/LACTATION SUPPORT

Gebelik ve süt verme döneminde destekleyici

Gebeliğin sonu ve süt verme döneminde annenin yüksek enerji gereksinimine uyum sağlayacak besin takviyesi.

IDEAL FOR TRANSITION FROM MILK

Sütten kesilme dönemi için ideal

Anne sütünden mamaya geçişi kolaylaştıracak besinsel çözümler. (enerji miktarı, kalite, protein, yağlar)

EASY REHYDRATION

Kolay rehidrasyon

 Yulaf benzeri kolay sıvı çeken taneler anne ve sütten kesilen yavrular için uygun ve lezzetlidir.

 

İçindekiler

KOMPOZISYON: kurutulmuş kümes hayvanları eti, pirinç, hayvansal yağlar, bitkisel protein izolat*, mısır, pancar küspesi, hidrolize hayvansal proteinler, mineraller, balık yağı, soya yağı, frukto-oligo-sakkaritler, yağ asidi tuzu, hidrolize maya (mannan-oligo-sakkaritler ve beta-glukan kaynağı), yumurta tozu, kadife çiçeği özü (lutein kaynağı). İLAVELER (her kg için): Beslenmeye dayalı ilaveler: Vitamin A: 13900 IU, Vitamin D3: 1200 IU, Beta-karoten: 40 mg, E1 (Demir): 47 mg, E2 (Iyot): 3,6 mg, E4 (Bakır): 8 mg, E5 (Manganez): 61 mg, E6 (Çinko): 201 mg, E8 (Selenyum): 0,08 mg - Koruyucular - Antioksidantlar. ANALİTİK BİLEŞENLERİ: Protein: %30 - Yağ: %22 - Kül: %7,5 - Diyetsel lif: %1,3. *L.I.P.: çok yüksek asimilasyon özelliğinden dolayı seçilmiş protein.

Yorumlar
Yorum Yap