Çağrı Merkezi: 0 534 301 51 30

Royal Canin Maxi Adulth Köpek Maması 15 Kg

1.669,99 TL

Her köpek özeldir. İhtiyaçları da istekleri de ayrı özellik ister. Hedefimiz hayvan dostlarımız için gerekli doğru tercihleri yaparak yaşamlarının her aşamasında yeterli gelişmesine yardımcı olmaktır. İşte bu yüzden Rottweiler Türkiye ailesi olarak Royal Canin ürünlerini kullanıyoruz. Bugüne kadar birçok mama kullandık fakat istediğimiz verimi alamadık. Ta ki Royal Canin ile tanışana kadar. Köpeğinizin alması gereken birçok vitamin ve mineralleri fazlaca almasını sağlayarak gelişimine büyük katkıda bulunmaktadır. Peki neden Royal Canin almalıyız? Hayvan dostlarımız için önerdiğimiz bu mamayı gelin biraz daha detaylarıyla inceleyelim. Royal Canin markasının hedefi yavru hayvanların etkili beslenme yapmasını sağlayarak gerekli vitaminleri, mineralleri ve glukozamin desteğini hayvan dostlarımıza vererek gelişimini tamamlamasıdır. Hedefi ve amacı doğrultusunda emin adımlarla ilerleyen ve gerekli gelişimi fazlasıyla sağlayan Royal Canin, yavrularınızın iskelet yapısı ve eklemlerinin destekleyen glukozamin ve konfrotin içermektedir. Yavrularımız için iskeletinin sağlıklı ve güçlü bir şekilde oluşumu oldukça önemli olduğu için iskelet oluşumundaki faydasına ekstra dikkat çekmek isterim. Ayrıca kalsiyum ve fosfor bakımından da oldukça zengin bir mamadır. Yüksek yağ ve protein oranlarıyla dengeli kilo alımı sağlamaktadır. Royal Canin içerisinde bağırsak florasını destekleyen besinler barındırdığı için sindirimi oldukça kolaydır. Faydalarını ve içerisinde barındırdığı besin değerlerini saymakla bitiremediğimiz bu mama yavru gelişimi için oldukça önemlidir. Kısacası Royal Canin benim 15 senedir bu işin içerisinde olup tam olarak “işte bu” dediğim bir mamadır. Bugüne kadar kullandığımız mamalardan alamadığımız performansı alarak farkını fazlasıyla göstermiştir. İşte bu yüzden gözüm kapalı güveneceğim ve hayvan dostlarımıza verebileceğim bir marka olarak yerini almıştır. Unutmayın ki yavrularınız hızlı bir gelişim periyodu içerisindedir ve bu periyotta beslenme en önemli unsurdur. Yapmanız gereken doğru tercihlerde bulunarak yavrularınızın gelişimine katkı sağlamak olacaktır. Rottweiler Türkiye ailesi olarak bizler doğru tercihimiz olan Royal Canin mamalarını kullanmaktayız. Sizler de hayvan dostlarınızın en iyi hayatı yaşayabilmesi için Royal Canin kullanarak gelişimlerine katkıda bulunun.

Marka Royal Canın
Ürün Açıklaması

Royal Canin Maxi Adult Köpek Maması 15 Kg

Yetişkin vücut ağırlığı 26-45 kg kadar olan Rottweiler, Labrador, German Shepherd, Boxer, Golden Retriever, Greyhounnds gibi büyük ırklar için yetişkin mamasıdır.
İçerdiği glukozamin ve kondroitin sülfat'ın günlük olarak besinlerle alımı, eklemlerin korunmasını sağlar. Arttırılmış vitamin E ve C ilavesi, hücre yaşlanması ve serbest radikallere karşı savaşır.
Taurin, kalbin normal fonksiyonlarına yardımcı olur.
Yüksek besinsel içeriği optimal yararlanım içindir. Sindirilen gıda hacmini dengeleyerek kilo kontrolü sağlar.
 
Mamanın İçeriği;
    Kurutulmuş kümes hayvanları eti, mısır, mısır unu, hayvansal yağlar, kümes hayvanları karaciğeri, pancar küspesi, bitkisel yağ, mineraller, maya, balık yağı, iz elementler şelat iz elementler dahil, yumurta tozu, taurin, hidrolize edilmiş kabuklu hayvanlar glukozamin bakımından zengin, hidrolize edilmiş kıkırdak kondroitin bakımından zengin, vitaminler. 
Ağırlık : 7,6 - 15 Kg
Lezzet : Tavuk
Yaş Seçimi : Yetişkin (1-7 Yaş)
Irk Boyutu : Büyük (Large)
Yorumlar
Yorum Yap