Çağrı Merkezi: 0 534 301 51 30

Obivan Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Köpek Maması 15 KG

184,00 TL
Marka Obivan
Ürün Açıklaması

Obivan Kuzu Etli ve Yaban Mersinli Köpek Maması 15 KG

Doğadan gelen muhteşem lezzetlerin karışımıyla yapılan Obivan Kuzu Etli ve Yaban Mersinli köpek maması 1 yaşın üzerindeki yetişkin köpeğinize özel olarak hazırlanmıştır.Köpeğinizin düzenli enerji ve fit bir vücut yapısı için içeriğindeki proteinler, antioksidan, vitamin ve mineraller maksimum sağlık ve bağışıklık sunmak için formüle edilmiştir.

Sağlıklı lif kaynakları bağırsak sağlığını korumaya yardımcı olmaktadır. Obivan uzu Etli ve Yaban Mersinli köpek maması dışkıya kıvamını verir, bağırsak hareketliliğini düzenler ve ani mide boşalmalarını önler. İçeriğinde bulunan prebiyotik maddeler zararlı bakterilerin üremesini engeller, yiyeceklerin sindirilmesini ve vitaminlerin emilini arttırmaktadır

İçindekiler: İşlenmiş kuzu proteini, işlenmiş hayvansal protein,Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Peynir Altı Suyu Tozu, Vitaminler ve Mineraller, Bira Mayası, L-Karnitin, Keten Tohumu, Tuz, Yucca Schidigera, Glukosamin, Kondroitin Sülfat, Doğal Koruyucular, yaban mersini, Antioksidanlar.

Vitaminler: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 – B2 – B3 (Niacin) – B6 – B12 – B7 (Biotin) – B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyodin, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Besin Değerleri: Protein %24, Yağ % 12 , Selülöz %4, Kül %8, A Vitamini 15000 IU / kg , D3 Vitamini 1000 IU/kg, E Vitamini 100 mg / kg , C Vitamini 100 mg / kg.

Yorumlar
Yorum Yap