Çağrı Merkezi: 0 534 301 51 30

Obivan Hypoallergenic Somonlu & Hamsili Köpek Maması 15 KG

212,00 TL

Obivan Hypoallergenic Somon Balıklı & Hamsili Köpek Maması 15 KG Doğadan gelen muhteşem lezzetlerin karışımıyla yapılan Obivan Somonlu ve Hamsili köpek maması 1 yaşın üzerindeki yetişkin köpeğinize özel olarak hazırlanmıştır.Köpeğinizin düzenli enerji ve fit bir vücut yapısı için içeriğindeki proteinler, antioksidan, vitamin ve mineraller maksimum sağlık ve bağışıklık sunmak için formüle edilmiştir.

Marka Bosch
Ürün Açıklaması

Obivan Hypoallergenic Somon Balıklı & Hamsili Köpek Maması 15 KG

Doğadan gelen muhteşem lezzetlerin karışımıyla yapılan Obivan Somonlu ve Hamsili köpek maması 1 yaşın üzerindeki yetişkin köpeğinize özel olarak hazırlanmıştır.Köpeğinizin düzenli enerji ve fit bir vücut yapısı için içeriğindeki proteinler, antioksidan, vitamin ve mineraller maksimum sağlık ve bağışıklık sunmak için formüle edilmiştir.

İçeriğindeki kaliteli balık proteini deri ve tüy yapısını güçlendirerek tüy dökümünün engellemesinde yardımcı olur.Karadenizin hırçın sularından yakalanan hamsi balığı ile Omega 3 yağ asitleri kalp sağlığını koruyucu etki göstererek ayrıca mamanın lezzeti arttırmıştır.

İçindekiler: İşlenmiş Hayvansal Proteini, Somon, Hamsi, Somon yağı, Hamsi yağı, Mısır, Tavuk Yağı, Pirinç, Şeker Pancarı, Ciğer Aroması, Peynir Altı Suyu Tozu, Vitaminler ve Mineraller, Ksilo-Oligosakkarit, Bira Mayası, Keten Tohumu, Tuz, Yucca Schidigera, Doğal Koruyucular – Antioksidanlar.

Mineraller: Kalsiyum, Fosfor, Sodyum, İyodin, Çinko, Bakır, Potasyum Klorür, Demir, Selenyum.

Vitaminler: Vit. A, Vit. D, Vit. E, Vit. C, Vit. B1 – B2 – B3 (Niacin) – B6 – B12 – B7 (Biotin) – B9 (Folik Asit), Vit. K, Kolin, Kalsiyum Pantotetan.

Besin Değerleri: Protein %32, Yağ % 14 , Selülöz %4, Kül %8 , HCI’de Çözünmeyen Kül %2, Nem %10, Kalsiyum %1.5 , Fosfor %1 , Sodyum %1.2 , Bakır Sülfat 15mg/kg , A Vitamini 15000 IU / kg , D3 Vitamini 1000 IU/kg, E Vitamini 100 mg / kg , C Vitamini 100 mg / kg.

Yorumlar
Yorum Yap