Çağrı Merkezi: 0 534 301 51 30

Neden Biz ?

RottweilerTürkiye İnstagram hesabımızı hepiniz uzunca süredir takip ediyorsunuzdur. Murat Kumpaz denildiğinde; yardıma koşan, bilgi veren ve size değer veren bir karakter olduğunu da hepiniz tecrübe ettiniz diye umuyoruz. RottweilerTürkiye'nin Sanal Pet Shop’u PetMarketTurkiye.com’dur. Biz kullanmadığımız ürünü satmayız; bu nedenle az ürün çeşidi fakat sorunsuz satış politikamızla sizlere ürünlerimizi sunuyoruz. Sizler de tecrübenin kalite ile buluştuğu bu platformdan alışveriş yaparak ihtiyaçlarınızı karşılıyor ve bunu yaparken bizlere destek oluyorsunuz. Bu sebeple tüm RottweilerTürkiye ailesine teşekkürlerimizi sunuyoruz.
Web sitemizde köpek maması, bakım ve vitamin ürünleri, tasma kayış gibi köpeğinizin ihtiyacı olabilecek ürünlerin satışı yapılmaktadır.
Köpek maması olarak yavru ve yetişkin köpekleriniz için ayrı ürünler mevcuttur.
Patili dostlarınız için en iyi, en faydalı ve en önemlisi tarafımızdan denenmiş ürünleri satmaya özen gösteriyoruz.
Sizler evcil hayvanlarınız için ürün satın alırken bilmelisiniz ki; kullandığınız yanlış ürünler, belki de onlara zarar vererek hayatlarını kötü etkiliyor. Bu sebeple, bilinçli ve tecrübeli insanlar tarafından satılan ürünleri almanızı tavsiye ediyoruz. Biz yıllardır bu işin içerisinde olan, köpekleri tanıyan ve onlarla arkadaş olan kişiler olarak bu işi ciddiye alıyoruz. Kendi denediğimiz ve faydalı bulduğumuz ürünleri sizlere ulaştırmak için çabalıyoruz.
İnternet sitemizden ürün içeriklerini inceleyerek sipariş verebilir, kafanıza takılan soruları; ürünün altında yer alan soru cevap bölümünden bizlere sorabilirsiniz.

Bildiğiniz gibi RottweilerTürkiye olarak çeşitli bölgelerdeki sokak hayvanlarının beslenmesini üstlenerek, gönüllü bir yardım çalışması yürütüyoruz. Bu süreçte PetMarketTurkiye.com adresinden alışveriş yaparak ve instagram sayfamızı takip ederek bizlere destek olan tüm takipçilerimize sevgi ve saygılarımızı iletmek istiyoruz. Satın alınan her ürün ile bir başka canlının daha hayatına dokunduğunuzu bilmek; eminiz sizleri de mutlu edecektir.